header_praca

Ogloszenia o pracę

03.04.2018 – Firma Gitary Mayones z Gdańska poszukuje pracowników na stanowisko SZLIFOWANIA elementów gitar.

Opis stanowiska:

  • przygotowanie elementów (korpus oraz szyjka) do szlifowania
  • szlifowanie wstępne elementów
  • szlifowanie finalne i przygotowanie instrumentu do malowania
  • bejcowanie drewna wg specyfikacji
  • realizowanie zadań w oparciu o ściśle wyznaczoną kolejność, sposób szlifowania oraz jakość
  • autokontrola – przeprowadzanie kontroli elementów wyszlifowanych przed przekazaniem ich na dalsze stanowiska

Wymagamy:

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe (mile widziane stolarstwo)
  • doświadczenie w pracy z ręcznymi szlifierkami oscylacyjnymi, papierem ściernym
  • umiejętności manualnych, wysokiej dokładności
  • samodzielności na stanowisku pracy / dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność
  • mile widziana umiejętność gry na gitarze elektrycznej lub basie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • dla osób spoza Gdańska, pomoc w zakwaterowaniu,
  • pracę w ciekawej branży,
  • możliwość zdobycia doświadczenia na różnych innych stanowiskach w firmie,
  • pracę wśród miłych ludzi, których pasją są instrumenty,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Start typing and press Enter to search