100% HAND-CRAFTED IN POLAND SINCE 1982

WYKONYWANE RĘCZNIE W POLSCE OD ROKU 1982

Instrumenty Mayones mają swój początek w tym samym miejscu, w którym zaczyna się muzyka – w sercu. Swój charakter biorą z pasji utalentowanych muzyków, z którymi współpracujemy i zaangażowania naszych doświadczonych lutników, którzy budują te niesamowite instrumenty dla ciebie.

UNIQUE MAYONES DESIGNS

WYJĄTKOWA STYLISTYKA MAYONES

Unikalne rozwiązania konstrukcyjne, jakość wykonania i znakomity komfort gry cechujące nasze gitary i basy są rezultatem doskonałego połączenia w budowie instrumentów ponad 35 lat tradycji, gruntownej wiedzy lutniczej i nowoczesnej technologii. Te wszystkie elementy są obecne na każdym etapie procesu tworzenia tych wyjątkowych dzieł sztuki.

SKILLED AND EXPERIENCED MAYTEAM

WYKWALIFIKOWANI I DOŚWIADCZENI LUTNICY

Każda gitara i bas przechodzi ten sam schemat produkcyjny według sprawdzonego przepisu: weź umiejętności i doświadczenie naszych lutników, zastosuj surowe standardy jakości na każdym etapie produkcji i dodaj naszą miłość do gitar. Rezultat jest zawsze ten sam – najwyższej klasy instrument z duszą i wrodzoną inspiracją.

TONS OF CUSTOM COMBINATIONS

OGROM OPCJI CUSTOM SHOP

Nasze podstawowe modele są wykonywane z najwyższej jakości podzespołów, które gwarantują znakomite właściwości akustyczne i użytkowe. Jeśli jednak poszukujesz czegoś innego niż proponujemy ci w standardzie, oferujemy setki różnych opcji modyfikacji poszczególnych instrumentów, co pozwala na ich dopasowanie do twoich osobistych upodobań. Wybierz swój ulubiony model Mayones i zmień go dobierając inne drewno, przetworniki, układ elektryczny, stroiki, mostek, wykończenie i wiele innych jego elementów i cech.

FAMILY OWNED COMPANY

FIRMA RODZINNA

Firma Mayones została założona przez dwóch przyjaciół w roku 1982, ale szybko przekształciła się w biznes rodzinny prowadzony przez Zenona i Halinę Dziewulskich. Mały warsztat w przydomowym garażu stał się też miejscem, gdzie dorastali ich dwaj synowie: Dawid i Tomasz. Silne rodzinne więzi były zawsze siłą napędową tej firmy i gwarancją autentyczności każdego instrumentu Mayones.

Start typing and press Enter to search