how_to_order_1

TWOJA GITARA – POCZUJ RÓŻNICĘ!

Jesteś już znużony graniem na tam samym, starym i pozbawionym duszy sprzęcie, który można kupić w każdym sklepie muzycznym? Co powiesz na to, aby wreszcie mieć ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju instrument, który został zrobiony specjalnie dla ciebie? Z nami jest to możliwe!
Z bardzo szerokiej oferty wybierz odpowiednie drewno, z której zostanie zrobiony korpus, płyta przednia, szyjka oraz podstrunnica. Zdecyduj, jakie przetworniki dadzą twojej gitarze najlepsze brzmienie, a które progi zapewnią idealny komfort gry. Zaprojektuj swój własny unikalny inlay podkreślający twoją osobowość. Dobierz do tego ciekawy kolor wykończenia instrumentu i dopieść całość wybierając takie dodatki jak np. markery Luminlay, D-tuner czy nasze wyjątkowe drewniane gałki z bursztynem czy elementami zębatek.

how_to_order_2

ZAMÓWIENIE JEST ŁATWE!

Uwierz nam – personalizacja gitary nie musi wiele kosztować, a jej skonfigurowanie i wykonanie nie musi trwać wieki. Każdy z modeli Mayones posiada już własną listę dedykowanych opcji custom, która znacznie ułatwia proces indywidualnego dopasowania instrumentu i pozwala szybko oszacować jego koszt. Wystarczy tylko, że wybierzesz swój ulubiony model z naszej oferty i dobierzesz do niego określone opcje z dostępnej listy. Niedługo po skontaktowaniu się z naszym Działem Obsługi Klienta lub naszym lokalnym przedstawicielem będziesz mógł cieszyć się swoim unikalnym instrumentem, który został ręcznie wykonany w firmie Mayones z zachowaniem najwyższych standardów jakości!

how_to_order_3

OKREŚL SWOJE BRZMIENIE. MY ZBUDUJEMY TAKĄ GITARĘ.

Jeśli nie masz doświadczenia w budowie instrumentów i nie jesteś pewien, jak dane połączenie drewna lub określona opcja custom z naszej oferty może wpłynąć na ostateczne brzmienie instrumentu i czy będzie to właściwe rozwiązanie dla twoich oczekiwań, jest też inna droga, aby dostać to, czego potrzebujesz. Po prostu opisz nam, jak wyobrażasz sobie swoje doskonałe brzmienie i pozwól nam zbudować twój nowy instrument Mayones. To proste, prawda?

how_to_order_4

AUTENTYCZNOŚĆ

Firma Mayones od samego jej początku jest biznesem rodzinnym, co sprawia, że instrumenty Mayones wyróżniają się bardzo osobistym podejściem do ich budowy i jakości. Właściciele firmy są obecni podczas każdego etapu produkcji instrumentów, a co warto jeszcze wyraźnie podkreślić, niemalże wszyscy pracownicy grają na gitarach lub aktywnie muzykują. Oni dokładnie wiedzą, jak zbudować doskonałe instrumenty.

MAYONES – PO PROSTU AUTENTYCZNI!

Start typing and press Enter to search