header_how_to_order

JAK ZAMÓWIĆ INSTRUMENT CUSTOM SHOP?

Jesteś już znużony graniem na tam samym, starym i pozbawionym duszy sprzęcie, który można kupić w każdym sklepie muzycznym? Co powiesz na to, aby wreszcie mieć ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju instrument, który został zrobiony specjalnie dla ciebie? Z nami jest to możliwe!
Z bardzo szerokiej oferty wybierz odpowiednie drewno, z której zostanie zrobiony korpus, płyta przednia, szyjka oraz podstrunnica. Zdecyduj, jakie przetworniki dadzą twojej gitarze najlepsze brzmienie, a które progi zapewnią idealny komfort gry. Zaprojektuj swój własny unikalny inlay podkreślający twoją osobowość. Dobierz do tego ciekawy kolor wykończenia instrumentu i dopieść całość wybierając takie dodatki jak np. markery Luminlay, D-tuner czy nasze wyjątkowe drewniane gałki z bursztynem czy elementami zębatek…
W naszej firmie mamy wszystko to, co jest potrzebne do zbudowania tej jedynej wyjątkowej gitary – Twojej Gitary!

Uwierz nam – personalizacja gitary nie musi wiele kosztować, a jej skonfigurowanie i wykonanie nie musi trwać wieki. Każdy z modeli Mayones posiada już własną listę dedykowanych opcji custom, która znacznie ułatwia proces indywidualnego dopasowania instrumentu i pozwala szybko oszacować jego koszt. Wystarczy tylko, że wybierzesz swój ulubiony model z naszej oferty i dobierzesz do niego określone opcje z dostępnej listy. Niedługo po skontaktowaniu się z naszym Działem Obsługi Klienta lub naszym lokalnym przedstawicielem będziesz mógł cieszyć się swoim unikalnym instrumentem, który został ręcznie wykonany w firmie Mayones z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Start typing and press Enter to search